Whatsapp
Whatsapp
Telegram
Lara Havaalanı VİP Transfer, Vip Transfer Fiyatları Ne Kadar?

16 November 2022

Lara Havaalanı VİP Transfer, Vip Transfer Fiyatları Ne Kadar? VIP Transfer hizmeti, kişiye özel bir ulaşım hizmetidir. Bu hizmeti alırken size özel ayrıcalıklardan yararlandığınız gibi hızlı ve güvenilir şekilde gideceğiniz yere ulaşırsınız. Son teknoloji ve son model özel VIP araçlar ile hızlı, güvenli ve konforlu bir yolculuk yapmanız hedeflenir. Bunun için de araç içerisinde keyifli vakit geçirmenizi sağlayacak ekstra donanımlar bulunmaktadır.

Lara – Antalya Havaalanı arası yaklaşık olarak 20 dakika kadar sürmektedir. Bu süreci en keyifli şekilde değerlendirerek VIP araç ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Antalya Havalimanı VIP Transfer hizmetleri olarak; Mercedes marka VIP araçlarımız ile size A kalite hizmet ve çözümler sunmaktayız.

VIP araçlarımız içerisinde bulunan televizyon, tablet ve WİFİ özellikleri ile konforlu bir yolculuğun yanı sıra keyifli bir yolculuk yapmanızı da sağlamaktayız. Yol boyunca size sunduğumuz ayrıcalıkların ve konforun tadını çıkarın.

Lara – Antalya Havaalanı arası alacağınız VIP transfer hizmeti için iletişim numaralarımızdan ulaşarak rezervasyon yaptırabilirsiniz. Rezervasyon sırasında VIP aracınızı ve özelliklerini seçebilirsiniz. Ayrıca kişi sayınızı belirterek sizin için en uygun araç ile VIP hizmet alabilirsiniz.

Şehirler Arası Vip Transfer Fiyatları

Şehirler Arası Vip Transfer Fiyatları Firmamızca tarafınıza uygun fiyatlar sunulmaktadır. Fiyat aralığı bölgelere göre değişim göstermektedir.
Antalya Havalimanı ile Lara arası yaklaşık 20 dakika süren ortalama sürecin daha da kısalması ve keyifli bir sürece dönüşmesi için VIP transfer hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Antalya Havalimanı VIP Transfer hizmetlerinin kişiye özel sunduğu ayrıcalıklar arasında birçok özellik yer almaktadır. Rezervasyon sırasında araç içinde bulunmasını istediğiniz özellikleri belirtebilir, buna uygun araç ile VIP hizmet alabilirsiniz.

Hizmetlerimizden bireysel olarak yararlanabileceğiniz gibi kurumsal olarak da yararlanabilirsiniz. Ayrıca farklı alternatifler için de çözüm odaklı hizmet sunmaktayız.

Bir aile gezisinde bavullarınızın çok olması sizi endişelendirmesin. Alacağınız hizmet kapsamında öncelikle güler yüzlü personelimiz tarafından havaalanında karşılanırsınız. Daha sonra bavullarınız VIP araca yerleştirilir ve konforlu yolculuğunuza başlarsınız. Araçlarımızda bavullar için yeterli alan olması nedeni ile konforunuzdan taviz vermeden gideceğiniz yere en rahat ve hızlı şekilde ulaşırsınız.

Amacımız sizleri gideceğiniz yere en güvenli ve hızlı şekilde ulaştırırken, aynı zamanda keyifli ve konforlu bir yolculuk yapmanızı sağlamaktır. VIP transfer hizmetlerimiz yalnızca Lara ile sınırlı olmamaktadır. Antalya şehir içi tüm bölgelerden Antalya Havalimanına geliş ve gidişlerinizde VIP transfer hizmeti sunmaktayız.

Misafirleriniz için de hizmetlerimizden yararlanarak onların da keyifli bir yolculuk yapmasını sağlayabilirsiniz. Hizmetlerimiz tek yönlü olabildiği gibi çift yönlü de olabilmektedir.

Rahat, hızlı, stressiz, konforlu ve yüksek standartlarda bir yolculuk deneyimi için Antalya Havalimanı VIP transfer hizmetlerimizden siz de yararlanın. Antalya’nın en kaliteli ve değerli hizmet standartlarına ulaşmak için rezervasyon yaptırmanız yeterli olacaktır.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi ve rezervasyon için

iletişim numaramız; 0532 663 57 02

 

Antalya Transfers | Antalya Airport Transfer | Vip Transfers