Whatsapp
Whatsapp
Telegram
Antalya Havalimanı Vip Transfer Fiyatları Ne Kadar Oldu?

13 November 2022

Antalya Havalimanı Vip Transfer Fiyatları Ne Kadar Oldu? VIP Transfer hizmeti, kişiye veya kişilere özel ulaşım hizmetidir. Bu hizmeti alırken size özel ayrıcalıklardan yararlanırsınız. Özel VIP araçlar ile hızlı, güvenli ve konforlu bir yolculuk yapmanız baz alınarak, araç içinde de keyifli vakit geçirmenizi sağlayacak donanımlar bulunmaktadır.

Antalya Havalimanı VIP Transfer hizmetleri olarak; Mercedes marka VIP araçlarımız ile size A kalite hizmet sunmaktayız. Araçlarımızda bulunan televizyon, tablet ve WİFİ özellikleri ile de keyifli bir yolculuk yapmanızı sağlamaktayız. Araç içi özelliklerle yol boyunca ister çalışmanıza devam edin, isterseniz de konforun tadını çıkarın.

Araç içi donanımların yanı sıra temizlik konusunda da oldukça hassasız. Özellikle içinde bulunduğumuz dönemin temizlik konusunda hassasiyet gösterilmesi gereken bir dönem olması nedeni ile güvenliğiniz ile birlikte sağlığınızı da düşünerek, araç içi havalandırma ve sterilizasyona dikkat etmekteyiz.

Alanya VIP Transfer hizmeti için iletişim numaralarımızdan ulaşarak rezervasyon yaptırabilirsiniz. A kalite çözümler ve yüksek standartlardan oluşan hizmet kalitemiz ile Antalya Havalimanı VIP Transfer ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

VIP transfer hizmetlerimiz kapsamında firmamız sizlere A kalite hizmet ve çözümler sunmaktadır. Mercedes marka araçlarımız ile sunduğumuz hizmetler arasında iç donanımlar yer aldığı gibi güler yüzlü ve müşteri memnuniyeti odaklı personellerimiz de bulunmaktadır. Personellerimiz transfer hizmeti almak istediğiniz noktadan sizi alarak, en güvenilir ve en konforlu şekilde gitmek istediğiniz yere ulaşmanızı sağlarlar.

Antalya Alanya Ttransfer Fiyatları

Antalya Alanya Ttransfer Fiyatları Ne Kadar? Antalya Havalimanı ile Alanya arası yaklaşık olarak 125 km’dir. Bu da en az 2 saat sürecek bir yolculuk demektir. VIP transfer hizmetlerinden yararlanarak bu iki saatlik yolculuğu konforlu ve keyifli bir sürece dönüştürebilirsiniz. VIP transfer hizmetleri ile gideceğiniz yere daha hızlı, daha güvenli ve daha konforlu şekilde ulaşırsınız.

Antalya Havalimanı yerine Alanya Havalimanı’nı kullanmak isteyenler için de yine aynı şekilde VIP transfer hizmeti vermekteyiz.

Antalya Havalimanı VIP Transfer hizmetlerinin kişiye özel sunduğu ayrıcalıklardan yararlanarak, siz de VIP konforun keyfini yaşayın. Mercedes marka VIP araçlar ile verdiğimiz hizmetler doğrultusunda araç içi birçok donanım sunmaktayız. Bunlardan birkaçı; televizyon, tablet ve WİFİ gibi özellikler olurken, isteğe bağlı olarak farklı alternatifler de sunmaktayız.

Amacımız sizleri gideceğiniz yere güvenli bir şekilde ulaştırırken, aynı zamanda keyifli ve konforlu bir yolculuk yapmanızı sağlamaktır. VIP transfer hizmetlerimiz yalnızca Alanya ile sınırlı değildir. Antalya şehir içi tüm bölgelerden Antalya Havalimanına geliş ve gidişlerinizde VIP transfer hizmeti vermekteyiz. Bireysel ya da kurumsal olarak VIP transfer hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Rahat, hızlı, stressiz, konforlu ve yüksek standartlarda bir yolculuk deneyimi için Antalya Havalimanı VIP transfer hizmetlerimizden siz de yararlanın. Antalya’nın en kaliteli ve değerli hizmet standartlarına ulaşmak için rezervasyon yaptırmanız yeterli olacaktır.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi ve rezervasyon için iletişim numaramız; 0532 663 57 02

Antalya Transfers | Antalya Airport Transfer | Vip Transfers