Whatsapp
Whatsapp
Telegram
Antalya Havalimanı Transfer Hizmetleri - 7/24 Antalya Transfer

12 November 2022

Antalya Havalimanı Transfer Hizmetleri ile 7/24 Antalya Transfer hizmeti sağlamakdayız. Antalya transfer iletişim bölümünden telefon numarası ile hem güncel fiyatları alarak hem de bize daha erken ulaşabilirsiniz. Antalya Havalimanı’ndan Antalya içi istediğiniz her bölgeye VIP transfer hizmetleri gerçekleşmektedir. VIP transfer hizmeti, kişiye özel ulaşım hizmetinin sunulmasıdır. Hizmet kapsamında rezervasyon sırasında seçeceğiniz VIP aracınız sizi havaalanından alır ve gitmek istediğiniz yere güvenli, hızlı ve konforlu şekilde ulaştırır.

Aynı şekilde Antalya içi bir bölgeden alana gitmek istediğinizde de VIP transfer hizmetinden faydalanabilirsiniz. Çift yönlü alabileceğiniz bu hizmetlerde temel amaç yolculuğunuzun hızlı, güvenli ve konforlu geçmesidir. Bunun için de araç içi donanımlar mevcuttur.

Antalya Havalimanı VIP Transfer ile VIP hizmet ayrıcalıklarından yararlandığınızda özel aracınız sizi havaalanında bekler. Bu sırada havaalanında karşılanırsınız ve araca kadar bavullarınız taşınır ve yerleştirilir. Rezervasyon sırasında seçeceğiniz lüx Mercedes marka VIP aracınızda bulunmasını istediğiniz özellikleri de önceden belirleyebilirsiniz.

Buna göre araç içerisinde televizyon, tablet ve WİFİ gibi özellikler bulunmaktadır. Varacağınız yere giderken geçireceğiniz vaktin keyifli olması için azami çaba sarf etmekteyiz.

Mercedes marka VIP araçlarımız ile verdiğimiz hizmetler doğrultusunda size A kalite hizmet ve çözümler sunuyoruz.

Araç içerisinde bulunan donanımların yanı sıra temizlik konusunda da sağlığınıza önem vermekteyiz. Bu bakımdan havalandırma ve yolcu sonrası sterilizasyon çalışmalarımızı büyük bir titizlikle sürdürmekteyiz.

 Antalya Havalimanı VIP Transfer Hizmetleri

Antalya Havalimanı VIP Transfer hizmetleri ile VIP seyahatin tadını çıkarabilirsiniz.  Son model VIP araçlar ile verdiğimiz yüksek standartlardaki hizmetlerimizde müşteri memnuniyeti birinci önceliğimizdir. Güler yüzlü ve müşteri memnuniyeti odaklı personellerimiz ile kısa süreli seyahatleriniz bile size keyifli anlar yaşatacaktır.

Rezervasyonunuz ile başlayan süreçte ilk olarak personellerimiz sizi havaalanında karşılarlar. Sonrasında bavullarınızı alarak seçtiğiniz VIP aracınızın bagajına yerleştirirler. Bundan sonrasında araç içi konforun tadını çıkarabilirsiniz. Dilerseniz araç içinden laptop ya da tabletinizle çalışmaya devam edin, isterseniz televizyon ya da kesintisiz WİFİ özelliklerden yararlanarak keyifli vakit geçirebileceğiniz programlar izleyin.

Deneyimli ve profesyonel şoförlerimizin kontrolünde yapacağınız yolculukta ilk önceliğimiz sizi varmak istediğiniz noktaya hızlı, güvenli ve konforlu bir şekilde ulaştırmaktır.

Hizmetlerimizden bireysel ya da kurumsal olarak yararlanabilirsiniz. Kendiniz için olduğu gibi misafirleriniz için de VIP transfer hizmetini kullanabilirsiniz. Misafirlerinizi de alandan karşılayarak dilediğiniz konuma hızlı ve güvenli şekilde ulaşmasını sağlamaktayız.

Aile olarak ya da grup halinde de VIP transfer hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Özellikle geniş bagaj hacmine sahip araçlarımızda bavullarınızın çokluğunu dert etmenize gerek kalmaz. Siz yalnızca konforun tadını çıkarın.  

Rahat, hızlı, stressiz, konforlu ve yüksek standartlarda bir yolculuk deneyimi için Antalya Havalimanı VIP transfer hizmetlerimizden siz de yararlanın. Antalya’nın en kaliteli ve değerli hizmet standartlarına ulaşmak için rezervasyon yaptırmanız yeterli olacaktır.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi ve rezervasyon için iletişim numaramız; 0532 663 57 02

Antalya Transfers | Antalya Airport Transfer | Vip Transfers