Whatsapp
Whatsapp
Telegram
Antalya Havalimanı'ndan Side'ye Nasıl Gidilir?

12 November 2022

Antalya Havalimanı’ndan Side’ye Nasıl Gidilir? Otogardan, otobüslerden, merkezden, manavgata nasıl gidilir? Antalya Havalimanı’ndan Side’ye gitmenin birden fazla araçla, çok çeşitli yolları bulunmaktadır. Bunlardan ilki havalimanında bulunan otobüsler olurken, ikincisi araç kiralamaktır. Ancak bu iki yöntemde de hem yorucu hem de stresli bir süreç yaşayabilirsiniz. VIP hizmetlerden yararlanarak daha rahat, stressiz ve konforlu şekilde gideceğiniz yere varabilirsiniz.

Antalya Havalimanı VIP Transfer ile iletişime geçerek Side için şehir içi transfer hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Kişiye özel bu ulaşım hizmeti ile siz de hızlı, güvenli ve konforlu bir yolculuk deneyimi yaşayabilirsiniz. Saatlerce bavullarla araç bekleme ya da trafik stresi yaşama sorununa güler yüzlü ve profesyonel ekibimizle son veriyoruz.

Antalya’dan Side’ye olan yolculuğunuz bir saatten daha kısa sürede VIP araç konforu ile gerçekleşmektedir. Deneyimli ve profesyonel sürücülerimizin kontrolündeki Mercedes marka VIP araçlarımız eşliğinde siz de stressiz ve konforlu şekilde gideceğiniz yere ulaşabilirsiniz.  

Antalyadan Side'ye Nasıl Gidilir?

Antalyadan Side'ye Nasıl Gidilir? Antalya’da VIP transfer hizmetlerinden yararlanarak konforlu bir yolculuk yapmak istiyorsanız; Antalya Havalimanı VIP Transfer ile iletişime geçebilirsiniz. Rezervasyon yaptırmanız halinde Antalya Havalimanı’nda sizi karşılar, VIP araç ile gideceğiniz yere rahat ve güvenli şekilde ulaşmanızı sağlarız.

Antalya Havalimanı’na geldiğinizde karşılanıp gideceğiniz yere VIP transfer ile ulaştırdığımız gibi, bulunduğunuz yerden havalimanına gideceğinizde de yine VIP transfer hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Antalya merkezli faaliyet gösterdiğimiz hizmetlerimizden bireysel ya da kurumsal olarak faydalanabilirsiniz. Turizme açık olan bir bölgede hizmet vermiş olmanın bilincinde olarak, hizmetlerimizden yerli vatandaşlarımız yararlanabildiği gibi yabancılar da yararlanabilmektedir. Bunun için havaalanına gelmeden önce rezervasyonunuzu yaptırmalısınız. Ayrıca rezervasyon yaptırırken kendi VIP aracınızı seçebilme hakkına da sahipsiniz.

VIP araçlarımız içerisinde rahatınız için tüm içsel donanımlar düşünülmüştür. Araç içerisinde televizyon, tablet ve Wifi özelliğine kadar birçok ayrıcalık sunulmaktadır. Ayrıca araçların iç bakımları düzenli olarak yapılmakla birlikte, araç içi gerekli hijyen sağlanmaktadır. Her yolcu sonrası araç içi temizlendiği gibi bagajlarda da gerekli sterilizasyon yapıldıktan sonra yeni yolcular alınmaktadır.

VIP transferler özellikle iş hayatında hem zaman hem de prestij bakımından kişiye artı sağlayan bir ulaşım yöntemidir. Küçük misafir gruplarınızı havalimanından VIP araçla aldırıp, iş yerinize kadar konforlu ve güvenli bir şekilde gelmelerini sağlayabilirsiniz.

Araç içi sağlanan konfor ve özelliklerle yolculuk esnasında sıkılmadığınız gibi işlerinizi de buradan idame ettirebilirsiniz. Böylelikle işlerinizle ilgili aksamalar yaşamazsınız.

Hem bireysel hem de kurumsal olarak; havaalanına gelmek için bulunduğunuz yerden havaalanına kadar VIP transfer hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Aynı şekilde uçağınız havaalanına iniş yaptığında da kapıda hazır şekilde sizi bekleyecek ve gideceğiniz yere güvenli ve konforlu bir şekilde ulaşmanızı sağlayacak bir VIP hizmetten yararlanabilirsiniz.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi ve iletişim için; Antalya Havalimanı VIP Transfer hizmetlerimizi arayarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.

İletişim numaramız: 0532 663 57 02

Antalya Transfers | Antalya Airport Transfer | Vip Transfers