Whatsapp
Whatsapp
Telegram
Antalya Havalimanı'ndan Manavgat'a Nasıl Gidilir?

12 November 2022

Antalya Havalimanı'ndan Manavgat'a Nasıl Gidilir? Antalya Havalimanı’ndan Manavgat arası yaklaşık olarak 1 saat sürmektedir. Trafiğin durumu, gideceğiniz araçların uygunluğu gibi birçok sorundan kurtulmanızı sağlayan Antalya Havalimanı VIP Transfer hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Böylelikle trafik stresi yaşamadan ve yolda geçireceğiniz vakti keyifli bir şekilde veya çalışarak değerlendirebilirsiniz.

VIP araçlarımızın içi tam donanımlı olduğundan araç içerisinde sıkılmadan, keyifli vakit geçirebilmeniz için her şey tarafımızca düşünülmüştür. Araçlarımızda televizyon, tablet ve WiFi gibi özellikler bulunmaktadır. Bunun yanı sıra hijyen konusunda da endişe etmenize gerek kalmaz. Tüm araçlarımız bir sonraki yolcu için özenle dezenfekte edilir ve bagaja kadar steril olacak şekilde hazırlanır.

VIP Transfer hizmetlerimizden yararlanmanız durumunda; Antalya Havalimanı’nda uçaktan indikten sonra sizi güler yüzlü ve profesyonel ekip arkadaşlarımız karşılamaktadır. Sonrasında özel VIP aracımızla hızlı, güvenli ve konforlu şekilde gideceğiniz yere kadar, profesyonel ve deneyimli şoförümüz size eşlik etmektedir.

Aynı şekilde Antalya şehir içi herhangi bir bölgeden Antalya Havalimanı’na gidişinizde de VIP transfer hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Konforlu ve güvenilir bir seyahat deneyimi için VIP transferi kullanabilirsiniz.

Antalya Havalimanı Manavgat Ulaşım Hizmeti

Antalya VIP transfer hizmetlerimiz turizm bölgesi kapsamında turistler için de aynı şekilde hizmet vermektedir. Ayrıca rezervasyon için arayan tüm müşterilerimiz kendi VIP aracını seçebilmektedir. Birkaç kişiden oluşan grup seyahatleri için de büyük VIP araçlarımız mevcuttur. Araç içerisinde herkesin rahat edebilmesi için her şey düşünülmüştür.

Araç içleri bir sonraki müşteri için daima dezenfekte edilmektedir. VIP aracın bagajına kadar temizlik işlemi yapılmakta olup, herhangi bir temizlik açığı söz konusu değildir. Ayrıca araç içi donanımlar da konforunuz için her şey tasarlanmıştır. Mercedes marka VIP araçlarımızda keyifli bir yolculuk için ihtiyacınız olan tüm donanımlar bulunmaktadır.

 Televizyon, tablet ve WİFi gibi özelliklere sahip VIP araçlarımızda seyahat ederken keyifli vakit geçirebilir ya da vakit kaybı yaşamadan işlerinizin takibini yapabilirsiniz. Rahatınız ve konforunuz için tüm detayları düşündüğümüz araçlarımız bagajınız için de oldukça geniş alana sahiptir. Özellikle fazla bagaja sahip olan yolcular için kurtarıcıdır.

Hizmetlerimizden bireysel olarak faydalanabildiğiniz gibi kurumsal olarak da faydalanabilirsiniz. Misafirleriniz veya çalışanlarınız için güvenli şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Kişileri Antalya Havalimanı’nda karşılayarak gidecekleri yere daha hızlı, daha güvenli ve daha konforlu şekilde ulaşmalarını sağlarız.

Aynı şekilde Antalya’da şehir içi herhangi bir konumdan Antalya Havalimanı’na gitmek isteyen misafirleriniz için de VIP transfer hizmeti sunmaktayız. Belirttiğiniz konumdan alınarak, havalimanına kadar deneyimli ve profesyonel VIP şoförümüz eşliğinde konforlu bir şekilde ulaşımınız sağlanmaktadır.

Rahat, hızlı, stressiz, konforlu ve yüksek standartlarda bir yolculuk deneyimi için Antalya Havalimanı VIP transfer hizmetlerimizden siz de yararlanın. Bunun için rezervasyon yaptırmanız yeterli olacaktır.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi ve rezervasyon için iletişim numaramız; 0532 663 57 02

 

Antalya Transfers | Antalya Airport Transfer | Vip Transfers