Whatsapp
Whatsapp
Telegram
Antalya Havalimanı'ndan Kumköy'ye Nasıl Gidilir?

13 November 2022

Antalya Havalimanı’ndan Kumköy’e Nasıl Gidilir? Antalya Havalimanı’ndan Kumköy’e gidiş yaklaşık olarak bir saat sürmektedir. Bu bir saatlik yol sürecini en iyi şekilde geçirmek ve güvenli şekilde gideceğiniz yere ulaşmak isterseniz Antalya Havalimanı VIP Transfer ile iletişime geçebilirsiniz. VIP hizmetlerimizden yararlanmak için randevu almanız yeterli olmaktadır.

İletişim numaralarımızdan ulaşıp randevu aldığınızda aynı zamanda VIP aracınızı da seçebilirsiniz. Son teknoloji VIP araçlarımızın içerisinde rahatınız için her şey düşünülmüştür. Mercedes marka araçlarımızın içinde televizyon, tablet ve WİFİ gibi keyifli zaman geçirmenizi sağlayacak tüm imkanlar mevcuttur.

VIP araçlarımızın iç donanımı ile keyifli vakit geçirirken aynı zamanda hijyen konusunda da güvende olduğunuzu bilmelisiniz. Her yolcu sonraki gerekli temizlik ve sterilizasyon çalışmalarını yaparak, hijyenik ve sağlıklı bir ortamda yolculuk yapmanızı sağlıyoruz. Çünkü sağlığınız bizim için değerlidir.

Antalya Havalimanı VIP transferlerimiz yalnızca bireysel kişiler tarafından değil, kurumsal firmalar tarafından da kullanılabilmektedir. Firmanıza gelen özel misafirleriniz için VIP transfer hizmetlerimizi kullanabilirsiniz. Misafirinizi havaalanında karşılar, güvenli ve konforlu bir şekilde belirteceğiniz konuma ulaştırırız.

Deneyimli ve profesyonel şoförlerimizin kontrolünde sorunsuz, hızlı ve güvenli bir şekilde yolculuk yaparsınız. Bavullarınızın çok fazla olması da VIP araçlarımız için sorun teşkil etmez ve sizin araç içi konforunuza engel olmaz. VIP araçlarımızda bavullarınız için ayrılan özel alanlar oldukça kullanışlı ve geniştir.

Antalya Havalimanı VIP Transfer hizmetlerimiz havaalanı kapısından çıkmanızla birlikte başlar. Burada sizi güleryüz ile karşılayan personelimiz, VIP aracınıza güvenli şekilde geçişinizi sağladıktan sonra bavullarınızı da aynı özenle yerleştirmektedir. Sonrasında güvenli ve konforlu bir şekilde VIP aracınızla yolculuk deneyiminizin tadını çıkarabilirsiniz.

Yerli ve yabancı tüm yolcularımız için Antalya Havalimanı VIP Transfer olarak eşit hizmet ve haklar sunmaktayız. Tüm yolcularımız iletişim numaralarından ulaşarak rezervasyon yaptırabilirler. VIP transfer hizmetlerimiz yalnızca Antalya Havalimanı’ndan gideceğiniz rotaya değil, bulunduğunuz konumdan havalimanına geçişiniz için geçerlidir.

Aynı şekilde rezervasyon yaptırarak, bulunduğunuz konumdan Antalya Havalimanı’na VIP araçlarımız ile güvenli, konforlu ve hızlı bir şekilde seyahat edebilirsiniz.

İş insanları için de büyük bir avantaj sunan VIP transferlerde araçlarımızda bulunan WİFİ ve tablet hizmetlerinden yararlanarak seyahat ederken aynı zamanda çalışabilirsiniz. Araçların son teknoloji olması, süspansiyon sistemi ve şoförlerimizin profesyonel olması sonucu ofis veya evinizin konforunda seyahat edebilirsiniz.

Zamanınız sizin için değerliyse yüksek standartlarda A kalite hizmet alabileceğiniz VIP transfer hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Rahat, hızlı, stressiz, konforlu ve yüksek standartlarda bir yolculuk deneyimi için Antalya Havalimanı VIP transfer hizmetlerimizden siz de yararlanın. Antalya’nın en kaliteli ve değerli hizmet standartlarına ulaşmak için rezervasyon yaptırmanız yeterli olacaktır.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi ve rezervasyon için iletişim numaramız; 0532 663 57 02

Antalya Transfers | Antalya Airport Transfer | Vip Transfers