Whatsapp
Whatsapp
Telegram
Antalya Havalimanı'ndan Belek e Nasıl Gidilir?

12 November 2022

Antalya Havalimanı’ndan Belek’e Nasıl Gidilir? Antalya Havalimanı ve Belek arası yaklaşık yarım saat 40 dakika kadar sürmektedir. Uçaktan indikten sonra beklemek istemeyen ve trafik sorunu yaşamadan konforlu bir şekilde gideceği yere ulaşmak isteyenler için VIP transfer hizmeti vermekteyiz. VIP aracımız uçaktan indikten sonra havalimanı kapısından sizi alır ve gideceğiniz yere hızlı, güvenli ve konforlu bir şekilde varmanızı sağlar.

Aynı şekilde bulunduğunuz yerden VIP aracımız ile havaalanına konforlu bir şekilde yolculuk yapabilirsiniz. Yolda geçireceğiniz vakitte VIP araç iç özelliklerinden yararlanabilir, keyifli bir yolculuk deneyimi yaşayabilirsiniz.

Antalya Havalimanı’ndan Belek’e gitmek için farklı yöntemler kullanmanız hem vakit kaybına hem de yol boyunca stres yaşamanıza neden olabilir. VIP transfer hizmetlerimiz ile güler yüzlü, deneyimli ve profesyonel şoförlerimiz eşliğinde güvenli ve konforlu bir yolculuk yaşarsınız. Rahat, hızlı, stressiz ve konforlu bir yolculuk deneyimi için Antalya Havalimanı VIP Transfer olanaklarından siz de yararlanın. Bunun için rezervasyon yaptırmanız yeterli olacaktır.

Rezervasyon sırasında kendi VIP aracınızı seçebilir ve konforunuzun hangi seviyede olacağına karar verebilirsiniz. Ayrıca çok kişili yapılacak olan transferler için de uygun büyüklükte VIP araçlarımız bulunmaktadır. Rezervasyon sırasında kişi sayınızı belirtmeniz ve aracınızı buna uygun olarak seçmeniz daha keyifli ve konforlu bir yolculuk yapmanızı sağlar.

Belek' ten Antalya Havaalanına Nasıl Gidilir?

Belek' ten Antalya Havaalanına Nasıl Gidilir? Antalya Havalimanı VIP transfer hizmetlerimizden yararlanmak için öncesinde rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Antalya Havalimanı’ndan Belek’teki gideceğiniz yerine kapısına kadar güvenli ve konforlu bir yolculuk yapmanızı sağlıyoruz. Kişiye özel olarak sunduğumuz hizmetler kapsamında hızlı, güvenli ve konforlu bir yolculuk sizleri bekliyor.

Bir saatten kısa sürecek olan bu yolculuğun esnasında sıkılmamanız için araç içi tüm donanımlar düşünülmüştür. Mercedes Marka VIP araçlarımızın içerisinde televizyon, tablet ve WiFi özelliği bulunmaktadır.  

Aynı zamanda araç içi her yolcu sonrası bagaja kadar her yer steril edilmekte ve gerekli temizlik yapılmadan bir sonraki yolcu alınmamaktadır.

Transfer hizmetlerimizden bireysel olarak yararlanabildiğiniz gibi kurumsal olarak da yararlanabilirsiniz. Dilerseniz misafirlerinizi Antalya Havalimanı’ndan karşılayarak, VIP aracımız ile ulaşmasını istediğiniz noktaya kadar güvenli bir şekilde ulaşımını sağlarız. Ayrıca birkaç kişilik gruptan oluşan misafirlerinizi de aynı şekilde özel VIP araçlarımız ile karşılayarak güvenli ve konforlu şekilde ulaşımını sağlarız.  

Aynı şekilde Antalya içi dilediğiniz konumdan Antalya Havalimanı’na VIP araçlarımız ile ulaşım sağlamaktayız. Kapınızın önünden VIP araç ile alarak, havaalanına kadar hızlı, güvenli ve konforlu bir yolculuk yapmanız için güler yüzlü ve profesyonel ekibimizle çalışmaktayız.

Turizm bölgesi olan Antalya’da turistler için de aynı şekilde hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimiz için rezervasyon yaptırmanız yeterli olmaktadır.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi ve iletişim için; Antalya Havalimanı VIP Transfer hizmetlerimizi arayarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.

İletişim numaramız: 0532 663 57 02

Antalya Transfers | Antalya Airport Transfer | Vip Transfers