Whatsapp
Whatsapp
Telegram
Antalya Havalimanı'ndan Alanya'ya Nasıl Gidilir?

12 November 2022

Antalya Havalimanı'ndan Alanya'ya Nasıl Gidilir? Antalya Havalimanı ile Alanya arası yaklaşık olarak 2 saat sürmektedir. Bu iki saatlik yolculuk kullanacağınız araca bağlı olarak sıkıcı ve stresli olabilir. Bunun yerine Antalya Havalimanı VIP Transfer ile gideceğiniz yere daha keyifli, daha konforlu ve güvenli bir şekilde gidebilirsiniz.

Aynı zamanda yolculuğunuzu daha keyifli hale getirebilmek için VIP araçlarımızda televizyon, tablet ve WiFi gibi özellikler de bulunmaktadır. Rezervasyon yaptırırken seçeceğiniz aracınızın özelliklerini belirleyebilir ve yolculuğunuzun istediğiniz şekilde olmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için iletişim numaralarımızdan ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Mercedes marka VIP araçlarımızın iç donanımı keyifli vakit geçirmenizi sağlarken, araç içi gerekli hijyenin sağlanması ile de sağlığınızı korumaktayız. Bir sonraki yolcuyu almadan önce araç içi gerekli sterilizasyon çalışmaları tarafımızca yapılmaktadır. Bagaj bölmesine kadar her alan hijyenik olduktan sonra bir sonraki VIP transfer yolcu için yola çıkılır.

Antalya Havalimanı VIP transfer hizmetlerimizden yararlanmanız durumunda, alana geldiğinizde sizi güler yüzlü ekibimiz karşılamaktadır. Mercedes marka VIP aracımıza bavullarınızı yerleştirdikten sonra, varacağınız yerin kapısına kadar rahat, güvenli ve keyifli şekilde yolculuk etmeniz için elimizden gelen azami çabayı göstermekteyiz. Deneyimli ve profesyonel şoförlerimiz ile sorunsuz, hızlı ve güvenli şekilde seyahat edersiniz.

Aynı şekilde Antalya şehir içinden Antalya Havalimanı’na gideceğiniz zaman da Antalya Havalimanı VIP transfer hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Bunun için iletişim numaralarımızdan ulaşarak randevu oluşturmalısınız. Transfer hizmetlerimiz kapsamında kapınızdan alınıp havaalanının kapısına kadar aynı konforda seyahat etmenizi sağlamaktayız. Hızlı, konforlu ve güvenilir bir seyahat deneyimi için VIP transfer hizmetlerini kullanabilirsiniz.

Hizmetlerimiz yalnızca bireysel değil aynı zamanda kurumsallığa da hitap etmektedir. Aynı zamanda çok fazla bavula sahip olanlar için de VIP araçlar oldukça kullanışlıdır. Bavullar için ayrılan özel bölmeye bavullarınız konulur ve siz araç içinde keyifli ve konforlu bir yolculuğun tadını çıkarırsınız. Araçlarımızın bavul için ayrılan özel alanları oldukça kullanışlı ve geniştir.

Yerli müşterilerimiz için tanıdığımız tüm haklar yabancılar için de geçerli olup, aynı şekilde rezervasyon yaptırmaları halinde kendi VIP araçlarını da seçebilmektedirler. Oldukça geniş oturma alanına sahip olan VIP araçlarımızda birkaç kişilik gruplar halinde de konforlu bir şekilde seyahat edebilirsiniz. Araç içi tüm misafirlerimizin rahatlığı ve konforu için tüm detaylar tarafımızca düşünülmüştür.

Alandan almanız gereken misafirleriniz için de VIP transfer hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Misafirlerinizi alanda karşılayarak, dilediğiniz konuma hızlı ve güvenli şekilde ulaştırmaktayız.

Rahat, hızlı, stressiz, konforlu ve yüksek standartlarda bir yolculuk deneyimi için Antalya Havalimanı VIP transfer hizmetlerimizden siz de yararlanın. Bunun için rezervasyon yaptırmanız yeterli olacaktır.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi ve rezervasyon için

iletişim numaramız; 0532 663 57 02

Antalya Transfers | Antalya Airport Transfer | Vip Transfers