Whatsapp
Telegram

Antalya Havalimanı (AYT) - Titreyengöl Transfer ANTALYA HAVALİMANIN’ DAN TİTREYEN GÖL TRANSFERİ

Antalya'nın Manavgat ilçesinde yer alan Titreyengöl, turistlerin gözde yerlerindendir. Farklı bir tatil yeri olan Titreyengöl küçük ve şirin bir sahil kasabasıdır. Titreyengöl, Manavgat Çayı'nın bir kolunun kenarında kurulmuştur. Titreyengöl, göl tarafında çay genişlemiş ve bir göl görüntüsü vermiştir. İsmini ise bu göle hafif rüzgar estiğinde rüzgarın etkisiyle suyun titremesinden almıştır. Ve Titreyengöl, sizin anılarınızda yer almak için sizleri bekliyor.

Antalya'nın bu turistik bölgesi tabi ki sadece gölden ibaret değil. Birçok alışveriş olanağı sağlayan mağazalar, dinlenmek için güzel kahvehaneler ve eğlenmek için birçok bar ve gece kulüpleri mevcut. Antalya'nın turistik beldesi olan Titreyengöl oteller alanına Antalya Havalimanı’ndan ulaşım için birkaç seçenek mevcuttur. Bunlardan birincisi özel araçlar dediğimiz lüks araçlarla Antalya Havalimanı’ndan sizin belirttiğiniz tarih ve saatte sizin istediğiniz zaman istediğiniz otele ya da özel adresinize götüren gayet konforlu ve en etkin transfer şeklidir.

İkinci seçenek ise Antalya Havalimanı’ndan belli zamanlarda hareket eden paylaşımlı dediğimiz birden çok kişiyle hareket eden özel araçlar mevcuttur. Bu araçlar belli saatlerde hareket eden istediğiniz yere sizleri götüren gayet konforlu araçlardır. Bu araçlarla da Titreyengöl otellere ulaşabilirsiniz.

Ekonomik transfer hizmetleri de, Antalya Havalimanı'ndan Titreyengöl'e ulaşım sağlayan popüler bir seçenektir. Ekonomik transfer hizmetleri, uygun fiyatlarla ve birden çok kişiyle paylaşılan araçlarla hızlı ve rahat bir ulaşım imkanı sunar. Bu sayede hem bütçenizi koruyabilir hem de güvenli ve konforlu bir yolculuk deneyimi yaşayabilirsiniz.

PopülerDalaman Şehir İçi Transfer
<>